WESTLAB Supersůl Epsom pro uvolnění svalů 1kg

  • Popis

Epsomská sůl s arnikou, mátou a eukalyptem. Produkt přírodní lékárny - Čistý a účinný. 100% Vegan.

Produkt přírodní lékárny - Čistý a účinný.

Westlab smíchal pouze nejlepší a nejčistší soli bohaté na minerály s přirozeně léčivými složkami, osvědčenými již stovky let. Žádné syntetické přísady. 100% Vegan.

Westlab sůl Epsom je přirozeným řešením pro udržení dobré kondice a pro zdravé tělo.
Tento osvědčený způsob, který je znám stovky let, je ideální pro uvolnění svalů, sportovní využití, a zadržování tekutin.
Tato koupel je velmi známá u mnoha renomovaných sportovců a trenérů, a rychle se také stává tajemstvím celebrit, jak udržet štíhlou a zdravě vypadající postavu.

Westlab Supersalt Epsom soli jsou vyrobeny ze síranu hořečnatého s arnikou, mátou a eukalyptem.
Epsomská sůl pomáhá odstranit toxiny z těla, povzbuzovat a uvolnit svaly a tím urychluje hojení a snižuje bolestivost, jakož i zvyšování hladiny hořčíku.

Hořčík pomáhá svalům, výrobě energie a pomáhá regulovat aktivitu více než 300 enzymů v těle, zatímco síran je nezbytný pro mnoho biologických procesů včetně vyplavování toxinů.

Lékaři a vědci říkají, že namáčení v Epsom solné lázni je bezpečný způsob, jak zvýšit hladinu hořčíku v těle.

Použití:

přidejte do koupele o teplotě 37-39°C. Relaxujte 20 minut

Upozornění !

Nepoužívejte v případě těhotenství, kojení, otevřených ran na kůži. Zabraňte kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití (nelze použít jako kuchyňská sůl). Pokud se objeví podráždění pokožky, opláchněte kůži vodou. Skladujte mimo dosah dětí. 

Balení soli umožňuje snadné dávkování a opakované zavření sáčku bez přístupu vzduchu.

Složení:

Síran hořčíku Magnesium Sulfate (Epsom Salt), Arnica Montana Flower Extract, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Limonene*.

* Přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích.

WESTLAB
5060209110332
    vyprodáno